Calendarul colectărilor

Luni: Alexandru Vlahuță, Andrei Mureşanu, Anton Pann, Arinului, Aurel Vlaicu, Aurel Mititelu, Aviaţiei, Avram Iancu, Axente Sever, Brateiului, Brazilor, Canton CFR, Dârstei, Dealul Furcilor, Doctor Octavian Fodor, Nicolae Filipescu, Graia de Jos, Griviţei, Henri Coandă, I.C.Brătianu, Ion Corvin, Ioan Raţiu, Izvorului, L. Topeltinus, Lucian Blaga, Luncii, Mihai Eminescu, Malului, Mărăşeşti, Mathias Milles, Memorandist Roman, Michael Weiss, Mureş, Pârâului, Păcii, Pădurii, Panait Cerna, Petru Maior, Petroliştilor, Pictor Aman, Piloţilor, Protopop Moldovan, Sondorilor, Şerban Vodă, Stăvilarilor, Timiş, Traian Vuia, Trandafirilor, Viorelelor, Vlad Ţepeş

luni

Marţi: Aron Cotruş, Alunului, Andrei Şaguna, Angărul de Jos, Angărul de Sus, Armurierilor, Badea Cîrţan, Barajului, Bâlea, Bicaz, Brădet, Caraiman, Castelului, Cireşilor, Cloşca, Cristalului, Cuza Vodă, Decebal, După Zid, Episcop Ioan Bob, Fântânii, Gorunului, Gheţii, Graia de Sus, Grigore Alexandrescu, Hermann Oberth, Hotar Brașoveana, Hotar Palvajdahazi, Iasomiei, Iazului, Ilarie Chendi, Ighișului, Ioan Slavici, Inginer Jakab Elek, Ion Creangă, Ioan Raica, Ighişului, Jiului, Mihail Kogălniceanu, Lalelelor, Liviu Rebreanu, Magnoliei, Măgheranului, Măceşilor, Măgurei, Măierenilor, Mărţişorului, Mestecăniş, Morii de Scoarţă, Moşnei, Nicolae Iorga, Nisipului, Nuferilor, Piaţa R. Ferdinand I, Perilor, Petofi Şandor, Piatra Craiului, Pilot Nicolae Sebastian Marian, Pinului, Pompierilor, Protopop Petru Boeriu, Protopop Valeriu Stoian, Răchitei, Rora Mare, Şcolii, Şerpuită, Sibiului, Socului, St.L.Roth, Stejarului, Sticlei, Teba, Teilor, Tisei, Traian, Tudor Vladimirescu, Unirii, Valea Adâncă, Vulcan, Vişinilor

marti

Miercuri: Alexandru Papiu Ilarian, Amurgului, Aron Pumnul, Azilului, Baznei, Bisericii, Bran, Cardinal Iuliu Hossu, Câmpul de Jos, Ceahlău, Cicoarei, Ciocârliei, Codrului, Colinei, Dealu Cucului, Dealului, Dimineţii, Doctor Babeș, Dumbrăvii, Emil Racoviţă, Episcop Ioan Suciu, Fundătura Policlinicii, George Enescu, Gheorghe Doja, George Popa, George Togan, General Ludwig Fabini (in zona str.Baznei), Ghioceilor, Gloria, Grădinarilor, Greweln, Haţeg, Hula Nouă, Hula Veche, I.G.Duca, Ion Agârbiceanu, Johannes Honterus, Legheş, Livezii, Luceafărului, Maialului, Margaretelor, Marţian Negrea, Merilor, Micu Klein, Mihai Viteazu, Movilei, Muscelului, Nucului, Pe Cetate, Perşani, Petru Rareş, Pilot Lucian Cristian Husdup, Piscului, Porumbelelor, Primăverii, Prunului, Rodnei, Rucăr, Simion Bărnuţiu, Sălcilor, Şipoțele, Şt.O.Iosif, Stadionului, Ştrandului, Strugurilor, Toamnei, Turnului, Vâlcelii, Vasile Pârvan, Verii, Viilor, Vinului, Viţei, Wewern, Zorilor, 1 Decembrie

miercuri

Joi: Academician Ioan Moraru, Avram Zenovie, Ciprian Porumbescu, Căpşunilor, Carpaţi, Carpenului, Castanilor, Christian Scheseus, C-tin Brâncoveanu, Crişan, Cronicar Neculce, Fagului, Frasinului, Fundătura Plopului, George Coşbuc, George Topârceanu, Gheorghe Pop de Băseşti, Horia, Intrarea Prahovei, Marin Ciortea, Mică, Michael Ambrosi (din str. Plopului în stânga), Miron Costin, Nicolae Titulescu, Octavian Goga, Oituz, Panorama, Pictor Nicolae Grigorescu, Păstorilor de Jos, Plevnei, Plopului, Preot George Surdu, Ștefan Bathory, Târnavei, Titu Maiorescu, Toma Ionescu, Ulmului, Virgil Popoviciu, satul IGHIȘUL NOU

joi

Vineri: Alexandru Cel Bun, Anton Cehov, Baron Von Stromberg, Bârsei, Bucegi, Buzdului, Călugăreni, Dealul Florilor, Făgăraş, Fântânele, Florilor, Frații Buzești, Ion Budai Deleanu, George Bacovia, Gheorghe Şincai, Gheorghe Lazăr, Ghimbav, Gorăslău, Gravorilor, Iacob Pisso, Iuliu Maniu, Joseph Klinger, Liliacului, Mihail Sadoveanu, Mitropolit Alexandru Sterca Suluţiu, Neajlov, Negoiu, Nicolae Teclu, Parâng, Posada, Profesor Ștefan Manciulea, Prislop, Râşnov, Rubinului, Şelimbăr, Şesului, Şlefuitorilor, Ştefan cel Mare, Tâmpa, Timotei Cipariu, Târgului, Titel Petrescu, Visarion Roman, 9 Mai

vineri

VERSO calendar pentru gospodăriile la case din municipiul Mediaș

verso

Calendar pentru gospodăriile la bloc din cartierul Vitrometan

vitrometan

Calendar pentru gospodăriile la bloc din cartierul Gura Câmpului

gura-campului

Calendar pentru gospodăriile la bloc din cartierul Gloria

gloria

Calendar pentru gospodăriile la bloc din cartierul După Zid, Vasea și zona Centrală

dupa-zid-vasea-centru

Calendar pentru gospodăriile la bloc din Orașul Dumbrăveni

dumbraveni-blocuri

Calendar pentru gospodăriile la casă din Orașul Dumbrăveni

– zi de colectare: luni

dumbraveni-case-luni

– zi de colectare: marți

dumbraveni-case-marti

– verso calendar case

dumbraveni-case-verso

Calendar pentru gospodăriile la casă din loc. Șarosu pe Târnave

saros-case

Calendar pentru gospodăriile la bloc din Orașul Copșa Mică

 

Calendar pentru gospodăriile la casă din Orașul Copșa Mică

 

– verso calendar

 


 

Salvează

Salvează